İçeriğe geç

Kömen Hukuk Bürosu

Hakkımızda

Hukuki sorunlar genellikle can sıkıcı deneyimlerdir. Bir şekilde zarar gördüğünüzün, incindiğinizin veya haksızlığa uğradığınızın göstergesidir. Haksızlığa uğradığınızı düşünüp nereden başlayacağınız hakkında hiçbir fikre sahip olmadığınız anlar oldu mu? Kömen Hukuk Ailesi olarak ne kadar karmaşık düşüncelere sahip olabileceğinizin farkındayız. Bu yüzden haklarınızı korumak ve sizinle birlikte mücadele etmek için yanınızdayız. 

Kömen Hukuk Ailesi olarak menfaatlerinizi nasıl koruyacağımızı görmeniz ve  hukuk büromuzu gönül rahatlığı ile denemeniz için ön danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Davanızın her aşamasında sizi bilgilendirerek tüm süreçleri anlamanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca, verilmesi gereken kararlarda size tavsiyelerde bulunuyoruz. Tüm işlemlerinizi takip ediyor, ve sizleri gelişmeler hakkında bilgilendiriyoruz.

Kuruluşumuz

Kurucumuz Avukat Gökalp Kutsal Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra çeşitli hukuk bürolarında bağlı avukat olarak çalışmıştır. Bu süre zarfında bağlı çalışmış olduğu ofislerde müvekkillerinden hayli olumlu dönüşler alan ve gerekli deneyimleri kazanan Kutsal, hukuki uyuşmazlıklara bizzat çözüm olabilmek adına kendi ofisini kurmuştur. Gökalp Kutsal, Öncesinde de sahip olduğu müvekkil portföyü sayesinde hayli yoğun bir şekilde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetini sürdürmektedir.

İş Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Yabancılar Hukuku, Kira ve Sözleşmeler Hukuku alanları uzmanlık alanları olup, bu alanlarda güncel içtihatlar kendisi tarafından yakından takip edilmektedir.

Avukat Gökalp Kutsal İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin farklı şehirlerinden de gerek şahıs gerek kurumsal müvekkillere birçok alanda avukatlık hizmeti vermekte olup,  İcra İflas Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Hukuku ve Tazminat Hukuku alanlarında yetkili avukatlık sertifikaları bulunmaktadır. Bunun yanında Türk Ceza Kanunu bağlamında çocukların korunması ve Boşanma Hukukunda Taraf Psikolojileri alanında sertifikaları bulunmaktadır. İyi derecede İngilizce bilen Kutsal, Türk Vatandaşlığının kazanılması, Türkiye’de limited ve anonim şirket kuruluşlarına dair yabancı uyruklu müvekkillerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kurucu Ortak
Gökalp KUTSAL

KÖMEN HUKUK

Adalet yerini bulana dek hizmetinizdeyiz.

İstanbul Profesyonel Hukuk & Danışmanlık Bürosu

İletişim

TAKİP ET